Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010-2011

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

.
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ                         ΩΡΑ                          ΓΗΠΕΔΟ                    
23 Ιανουαρίου 2011              13.45 μ.μ.           ΚΛEIΣΤΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                       
  
Μουδανιά        62
Παλαιοχώρι     66
Διαιτητές:  Aναστασιάδης - Βορδός
Δεκάλεπτα:  13-15, 26-28, 40-37, 62-66
Moυδανιά  (Τσοπουρίδης )
Μαμούρης 6, Θωμόπουλος, Σαρχώσης 3, Τεζετζίδης 19(1), Κουτζούχας 2, Αθανασιάδης, Βούζας 27, Πατουλιός, Κάσσανδρος, Παπαβασιλείου, Στούλος, Μαυρογιάννης 5
Παλαιοχώρι (Μακαβός)
Καραθανάσης Β. 11(1), Κουμαντσιώτης 9(2), Καραθανάσης Φ., Μοσχόπουλος 14(1), Βούζιος 7, Ζολώτας 19(1), Γκαγκάνης 2, Πασχάλης, Παναιρλής 3, Ρήγας 1

 

Η ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΟΞΑ
(ROAD GLORY)

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ 

                                       Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α 

   1ος ΓΥΡΟΣ
                                                  1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
28/11/2010             19.00           ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ           ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΑΡΝΑΙΑ       58 - 27
27/11/2010             16.00           ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ           ΣΤΡΑΤΩΝΙ - ΙΕΡΙΣΣΟΣ        30 - 60

                                                  2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                               ΑΓΩΝΑΣ
5/12/2010                15.30          ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ           ΙΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ    38 - 41
5/12/2010                18.30          ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ           ΑΡΝΑΙΑ - ΣΤΡΑΤΩΝΙ             66 - 24

                                                  3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                               ΑΓΩΝΑΣ
29/12/2010              16.00         ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ            ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΣΤΡΑΤΩΝΙ       77 - 29
12/12/2010              12.00         ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ            ΙΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΡΝΑΙΑ                20 -0


   2ος ΓΥΡΟΣ

                                                  1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
19/12/2010              13.30          ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ            ΑΡΝΑΙΑ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ           60 - 36
19/12/2010              11.00          ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ            ΙΕΡΙΣΣΟΣ - ΣΤΡΑΤΩΝΙ            60 - 36

                                                  2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                               ΑΓΩΝΑΣ
12/1/2010                17.00         ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ               ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ - ΙΕΡΙΣΣΟΣ     41 - 42
5/1/2010                  16.00         ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ               ΣΤΡΑΤΩΝΙ - ΑΡΝΑΙΑ            30 -29

                                                  3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ              ΩΡΑ             ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
9/1/2010                  12.00         ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ               ΣΤΡΑΤΩΝΙ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ   0 - 20
9/1/2010                  14.30         ΚΛ. ΑΡΝΑΙΑΣ               ΑΡΝΑΙΑ - ΙΕΡΙΣΣΟΣ
.
Στον ημιτελικό :  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ 

                                            Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α 
     1ος ΓΥΡΟΣ
                                                    1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ          ΩΡΑ                 ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
28/11/2010          16.00           ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ          ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ - ΝΙΚΗΤΗ     26-27
                                                                                     ΡΕΠΟ    ΜΑΡΜΑΡΑΣ

                                                     2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ          ΩΡΑ                 ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΑΣ
5/12/2010            13.00            ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΝΙΚΗΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΑΣ      29 - 72
                                                                                     ΡΕΠΟ  ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ

                                                     3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ          ΩΡΑ                ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΑΣ
12/12/2010          14.30            ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ         ΜΑΡΜΑΡΑΣ - ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ    90 - 24
                                                                                     ΡΕΠΟ  ΝΙΚΗΤΗ

    2ος ΓΥΡΟΣ

                                                     1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ          ΩΡΑ              ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ
19/12/2010           14.30            ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ        ΝΙΚΗΤΗ - ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ        31 - 43
                                                                                     ΡΕΠΟ  ΜΑΡΜΑΡΑΣ

                                                      2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ          ΩΡΑ               ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
12/01/2011            17.00             ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ       ΜΑΡΜΑΡΑΣ - ΝΙΚΗΤΗ        60 - 19
                                                                                    ΡΕΠΟ  ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ

                                                      3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ           ΩΡΑ               ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
9/01/2011             14.30             ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ       ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ - ΜΑΡΜΑΡΑΣ       0 - 20
                                                                                     ΡΕΠΟ ΝΙΚΗΤΗ
.
Στον ημιτελικό : Α.Ο.Κ. ΝΕΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ

ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ 

                                 Π ΡΟ Γ Ρ Α Μ Μ Α
        1ος ΓΥΡΟΣ
                                          1η αγωνιστική                      
                          
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ       ΩΡΑ               ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΑΣ
28/11/2010       13.30      ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ      70 - 58
28/11/2010       11.00      ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΟΡΜΥΛΙΑ - ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ         47 - 80

                                          2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ       ΩΡΑ              ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ
4/12/2010          14.30      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ      55 - 49
5/12/2010          15.30      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ - ΟΡΜΥΛΙΑ              57 - 60

                                          3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ       ΩΡΑ               ΓΗΠΕΔΟ                       ΑΓΩΝΑΣ
11/12/2010        16.00       ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΟΡΜΥΛΙΑ           85 - 67
22/12/2010        18.30       ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ - ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ        79 - 53

         2ος ΓΥΡΟΣ

                                           1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ        ΩΡΑ              ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
19/12/2010         12.00      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ        49 - 64
18/12/2010         15.30      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ - ΟΡΜΥΛΙΑ           59 - 53

                                           2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ             ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
05/01/2010         18.30      ΚΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ       57 - 60
05/01/2010         16.00      ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    ΟΡΜΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ               81 - 77

                                           3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ             ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
09/01/2010         12.00      ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    ΟΡΜΥΛΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ            68 - 79
09/01/2010         12.00      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ - ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ       48 - 53
.
Στον ημιτελικό : ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

                                          Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α 

        1ος ΓΥΡΟΣ
                                              1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ                             ΑΓΩΝΑΣ
28/11/2010         13.00         ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ       ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ - ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ   78 - 25
                                                                                      ΡΕΠΟ  ΜΟΥΔΑΝΙΑ

                                               2η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                            ΑΓΩΝΑΣ
5/12/2010           15.00          ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ      ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ - ΜΟΥΔΑΝΙΑ     37 - 106
                                                                                      ΡΕΠΟ   ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

                                                3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                             ΑΓΩΝΑΣ
12/12/2010         16.00          ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ        ΜΟΥΔΑΝΙΑ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ      67 - 54
                                                                                       ΡΕΠΟ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

          2ος ΓΥΡΟΣ
                                                1η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
22/12/2010         18.00           ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ      ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ     41 - 74
                                                                                       ΡΕΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΑ

                                                2η αγωνιστική
ΗΕΜΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ             ΓΗΠΕΔΟ                              ΑΓΩΝΑΣ
5/01/2010            17.30           ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ      ΜΟΥΔΑΝΙΑ - ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ       20 - 0
                                                                                       ΡΕΠΟ  ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

                                                3η αγωνιστική
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ              ΓΗΠΕΔΟ                             ΑΓΩΝΑΣ
09/01/2010          14.30           ΚΛ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ      ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ - ΜΟΥΔΑΝΙΑ      58 - 57
                                                                                       ΡΕΠΟ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
.
Στον ημιτελικό : ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ         ΩΡΑ             ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΓΩΝΑΣ
16/01/2010     12.00      ΚΛ. ΝΙΚΗΤΗΣ          ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ  - ΜΟΥΔΑΝΙΑ            25 - 59
16/01/2010     15.00      ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    ΜΑΡΜΑΡΑΣ     - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ        53 - 63
.
Στον τελικό       :        ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ &
                                     ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------




0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου